پرسشنامه سبک های مقابله ای لازاروس و فولکمن

پرسشنامه سبک های مقابله ای لازاروس و فولکمن پرسشنامه سبک های مقابله ای لازاروس و فولکمن

دسته : پرسشنامه

فرمت فایل : word

حجم فایل : 22 KB

تعداد صفحات : 5

بازدیدها : 269

برچسبها : پرسشنامه سبک مقابله راهبردهای مقابله ای

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود پرسشنامه سبک های مقابله ای لازاروس و فولکمن - مقیاس سنجش راهبردهای مقابله ای

مقیاس دانلودی حاضر ، پرسشنامه 66 سوالی سبک های مقابله ای بوده که دارای فرمت ورد می باشد و کاملا قابل ویرایش بوده و در 5 صفحه تهیه گردیده است این پرسشنامه، آزمونی جهت سنجش راهبردهای مقابله و ارزیابی آن می باشد. در ادامه توضیحاتی جامع تر از این پرسشنامه را ارائه می دهیم.

پرسشنامه مقابله با موقعیت تنیدگی زا

جهت بررسی راهبردهای مقابله از پرسشنامه راهبردهای مقابله ای لازاروس و فولکمن (1988) استفاده می شود که 66 سوال دارد. و هشت راهبرد مقابله ای را می سنجد. این الگوهای هشتگانه به دو دسته، روش های مسئله مدار (جستجوی حمایت اجتماعی، مسئولیت-پذیری، حل مدبرانه مسئله و ارزیابی مجدد مثبت) و هیجان مدار (مقابله رویاروی گر، دوری جویی، خویشتن داری و گریز-اجتناب) تقسیم شده اند. این پرسشنامه دارای مقیاس چهار گزینه ای لیکرت است که نشانگر به کار نبرده ام 0، نشانگر تا حدودی به کار برده ام 1، نشانگر بیشتر مواقع به کار برده ام ، 2 نشانگر زیاد به کار برده ام 3 است. نمره گذاری این پرسشنامه به دو روش خام و نسبی صورت می گیرد.

منابع دارد

-----------------

راهنمای جستجوی فایل دانلودی : محققان عزیز می توانید از جستجوگر سایت در بالای صفحه جهت یافتن پرسشنامه و آزمون های مورد نظرتان استفاده کنید. همچنین در زیر تصویر مربوط به این مطلب لینک دسته پرسشنامه نیز قرار داده شده است که می توانید از بین آنها پرسشنامه هایی مرتبط را جستجو کنید. از پایین صفحه و در لیست مطالب مرتبط نیز لینک پرسشنامه هایی قرار داده می شود که شاید بتوانند شما را در یافتن محصول مورد نظرتان یاری کنند

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید