پاورپوینت نقش ارتباطات در مدیریت رفتار سازمانی

پاورپوینت نقش ارتباطات در مدیریت رفتار سازمانی پاورپوینت نقش ارتباطات در مدیریت رفتار سازمانی

دسته : مدیریت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 298 KB

تعداد صفحات : 23

بازدیدها : 429

برچسبها : مدیریت رفتار سازمانی ارتباطات سازمانی

مبلغ : 7500 تومان

خرید این فایل

دانلود پاورپوینت پروژه نقش ارتباطات در مدیریت رفتار سازمانی

این پروژه در زمینه نقش ارتباطات در مدیریت رفتار سازمانی بوده که با فرمت پاورپوینت قابل ویرایش تهیه گردیده و می تواند به عنوان سمینار در کلاس برای درس مدیریت رفتار سازمانی ارائه شده و مورد استفاده قرار گیرد

مقدمه

مدیری که با انواع مختلف ارتباطات آشنا است از توانایی های بیشتری در خصوص هدایت کارکنان برخوردار می باشد .

بطور کلی سازمان ها برای بقای خود به کنش و واکنش متقابل و یا ارتباط نیاز دارند و این مدیر می باشد که با تعریف مکانیزم هایی یک زبان مشترک را در سازمان تعریف می نماید. در این فضا، مدیران، کارکنان و متخصصان با محیط درونی و بیرونی سازمان به وسیله فرآیندهای ارتباطات سازمانی وابسته می شوند و بهترین شکل قادر می گردند که تفاهم لازم را برقرار نمایند .

در اصل ارتباطات از این جهت مهم است که سازماندهی را امکان پذیر می سازد و سازمان ها نیز به نوبه خود ، افراد را قادر می سازند تا در روش زندگی ، به سیستم های سازمان یافته موجود دسترسی پیدا کنند .

در هر حال اهمیت و مفهوم واقعی یک ارتباط خوب می تواند سازمان ها را در مسیر واقعی خود همگون سازد .

چالشهای ارتباطات سازمانی

راههای زیادی برای بیان پیچیدگی دنیای امروزی وجود دارد. چهار جنبه از موضوعاتی که در بیست سال گذشته وجود داشته و بر روابط و ارتباطات تاثیرگذار بوده اند جهانی سازی، تروریسم، تغیرات جوی و تغیرات جمعیت شناسی و تفکرات ارزشی هستند.

جهانی شدن : این واژه را گاهی به جهانی شدن و زمانی به جهانی سازی ترجمه می کنند. پدیده جهانی شدن عموماً باگسترش تجارت جهانی، شناورشدن سرمایه های بین المللی، از بین رفتن نسبی مرزهای اقتصاد ملی، تغییر در نحوه ارتباطات بین افراد و جوامع و عمومی شدن اینترنت و ارتباطات رایانه ای، آگاهی کارکردهای همدیگر، کاهش قدرت دولتها و مانند آن به تدریج به عنوان یک پدیده اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در حال شکل گیری است. سیستم های حمل و نقل و ارتباط از راه دور و ارتباطات تلفنی موجب بهبود ارتباط در سطح سازمانی و شخصی شده است.

از آنجا که تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات رشد فراوانی را در قرن بیست و یکم نشان می دهد و از این طریق ارتباطات انسانها شکل جدیدی را به خود می گیرد می توان حاکم شدن تمدن الکترونیک را در جهان، ویژگی عمده جامعه جهانی دانست که باعث ایجاد جامعه مجازی بدون داشتن ویژگی های عینی می شود.

پروژه نقش ارتباطات در مدیریت رفتار سازمانی

عناوین مطالب

مقدمه

تعریف ارتباطات

نقش ارتباطات

ارزیابی اصول ارتباطات

نظریه های طبقه بندی فرآیند ارتباطات

جهت های ارتباطات

شبکه های ارتباطات

موانع ارتباطات موثر

عوامل مؤثر بر اثر بخشی ارتباطات کارکنان در سازمان

ارتباطات در رویکردهای سنتی ، روابط انسانی و منابع انسانی

نتیجه

منابع و مآخذ

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید